Відновлені УЗД апарати

Фільтри
Бренд

Відновлені УЗД апарати в інтернет-магазині GOODMEDIKA

Ультразвукове дослідження - інформативний і доступний метод діагностики, який використовується практично у всіх напрямках медицини. Акушерство і гінекологія, кардіологія, гастроентерологія - далеко не весь список галузей, де широко застосовується УЗД обладнання. У ряді ситуацій, коли при обмеженому бюджеті екстрено потрібна діагностична система, є сенс придбати відновлений УЗД апарат. Це сканери, які були у вжитку і пройшли капітальний ремонт. Тому їх функціональність і стабільність в роботі ідентична характеристикам нових систем. Єдина відмінність - на обладнання діє гарантія підприємства, яке виконало відновлення.


Як відбувається відновлення сканера

У разі, коли б / у техніка готова до подальшого використання, УЗД системи відразу ж надходять у продаж. Але частіше проводиться ремонт обладнання, обсяг якого залежить від ступеня зношеності елементів і вузлів. УЗД апарат розбирають, проводять огляд запчастин, після чого приступають до відновлення.


Коли вузли сильно зносилися, проводять заміну на нові оригінальні запчастини або аналоги, які повністю сумісні і відповідають сертифікатам відповідності. Відновлення завершує перевірка працездатності обладнання в різних режимах. Якщо тестування пройшло успішно, сканер надходить у продаж.


Ремонтні роботи проводять в умовах високої технічної оснащеності, з використанням професійних інструментів і діагностичних приладів. Тому покупець може бути впевнений в тому, що купляє професійно відновлений УЗД апарат.


Які компоненти підлягають відновленню?

  1. Програмне забезпечення. Відновлений УЗД апарат має оновлений пакет ПО з базовими і доданими функціями.
  2. Апаратне оновлення системи - ремонт і заміна зношених елементів.
  3. Внутрішня діагностика на предмет справності роботи елементів і вузлів.
  4. Проходження точкових тестів, що дозволить визначити чутливість каналу, продуктивність зовнішніх портів, точність вимірювання зображення і налаштування рідкокристалічного монітора.


Як вибрати відновлений УЗД сканер?

Щоб купити систему для ультразвукової діагностики, необхідно звернути увагу на такі моменти:

  • Виробництво апаратури;
  • Підтримувана функціональність;
  • Яка кількість датчиків і каналів передачі даних підтримується;
  • Глибина, на якій вдається виконати візуалізацію тканин;
  • Комфортне сенсорне управління;
  • Доступний об'єм пам'яти.


УЗД обладнання після відновлення в плані функціональності і надійності не поступається щойно купленому, за умови покупки у перевіреного продавця. В інтернет-магазині GOODMEDIKA представлений широкий вибір сканерів після професійного ремонту за помірною ціною. Щоб більше дізнатися про можливості, телефонуйте нам - ми приймаємо дзвінки 24/7 і проводимо навчання медперсоналу роботі з обладнанням. Доставка по Україні безкоштовна.